Spica Solutions

Unikatowa oferta

Stale weryfikujemy ofertę i selekcjonujemy rozwiązania zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami polskiego rynku. Dlatego w naszym portfelu usług są zarówno rozwiązania własne, jak i oparte o technologie naszych Partnerów.

Nasze bezpośrednie relacje z dostawcami rozwiązań gwarantują najnowsze wersje i najwyższej jakości procesy utrzymania systemów. Dzięki temu Spica Solutions już dzisiaj posiada dostęp do technologii informacyjnych jutra.

Nasze usługi

Monitoring i diagnostyka

W idealnym świecie monitoring i diagnostyka nie są nikomu potrzebne, jednak rzeczywistość jest o wiele bardziej skomplikowana niż wyobrażenia programistów o jakości ich oprogramowania.

Continuous delivery & integration

Automatyzacja wdrożeń to Święty Graal współczesnej informatyki. Dobrze wdrożona może przynieść ogromne korzyści, pod warunkiem, że wdrożona jest …. dobrze.

Data Management

Zarządzanie danymi, w szczególności danymi nieprodukcyjnymi, jest jednym z tych elementów, które czynią zespoły IT mniej dynamicznymi niż mogłyby być z uwagi na posiadane twarde zasoby i kompetencje.

Migracja danych do chmury

Projekty chmurowe borykają się z szeregiem wyzwań, które skutecznie potrafią odstraszyć przed ich realizacją, a co za tym idzie uniemożliwić konsumpcję korzyści

Bezpieczeństwo IT

Chyba nikt nie ma takiej dynamiki i kreatywności jak cyberprzestępcy. Ten fakt narzuca ekspertom w zakresie bezpieczeństwa konieczność wyszukiwania nowych metod obrony, czy wręcz uprzedzania działań ze strony atakujących.

Zarządzanie jakością

Niemalże każda duża organizacja podlega nieustannym atakom, często stworzonych tylko jednym celu – zaszkodzenia konkretnej firmie, marce czy osobie.

Akademia diagnostyki

Specjalistyczny program warsztatów Spica Solutions. Celem warsztatów jest zdobycie niezbędnych umiejętności do samodzielnej analizy problemów na środowisku Klienta z wykorzystaniem narzędzi Application Performance Monitoring