Witamy w kursach DevOps

Czym się zajmujemy?

Spica Solutions zapewnia niestandardowe i przełomowe rozwiązania automatyzujące i usprawniające procesy IT, dzięki czemu klienci są szybsi i bezpieczniejsi.

Ekipę Spica Solutions tworzy dzisiaj zgrany zespół ekspertów, w większości inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Kompetencje zdobywamy w projektach doradczych, wdrożeniowych i utrzymaniowych. Lubimy wspólną pracę i wspólne stawianie czoła wyzwaniom. „Po godzinach” dbamy o nasze pasje – najczęściej ścigamy się sami ze sobą, przekraczając kolejne granice i pokonując słabości podczas maratonów, triathlonów, zawodów strzeleckich czy wielogodzinnych wypraw górskich. Różnią nas pasje i sposoby na odreagowanie po trudach codzienności, ale łączą wartości i wiara w sens podejmowanego wysiłku.

Dlaczego My?

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Wdrożenia platformy monitoringu, observability dla międzynarodowych firm. Nasi managerowie działają ponad 20 lat na rynku IT, także po stronie biznesu.

UNIKATOWE KURSY/OFERTA

Tematyka i zakres kursów, to unikatowa wiedza poparta wieloletnią praktyką wdrożeniową i wyselekcjonowana spośród najbardziej nowatorskich rozwiązań

CERTYFIKOWANI EKSPERCI

Wielokrotnie nagradzani i doświadczeni inżynierowie, posiadający certyfikaty z wiodących światowych technologii i docenieni przez międzynarodową społeczność z obszaru observability.

ZWINNY STYL

Szybkość, jakość, elastyczność i niestandardowość. Dbałość o rozpoznanie potrzeb i dopasowanie zakresu do specyfiki Klienta.

PARTNER BIZNESOWY

Jesteśmy partnerem biznesowym światowych dostawców technologii, co gwarantuje najwyższą jakość i najnowsze wersje.

SATYSFAKCJA

100% satysfakcja Klientów po zrealizowanych kursach i wdrożeniach to nasz wyróżnik.